Wspomnienia obozowiczów – Magdalena Trębska

Dlaczego zdecydowałeś/aś się na wyjazd?
Zdecydowałam się na wyjazd, ponieważ chciałam jeszcze przed studiami poznać swoich rówieśników, starszych studentów i poznać tajniki studiowania na spokojnie.

Jak wspominasz Zerówkę?
Zerówkę wspominam bardzo miło, szkolenia były merytoryczne i przydatne zwłaszcza na początkowym etapie studiowania, ale do niektórych wracam myślami także do tej pory (jak do tych z design thinking czy oczywiście pisania maili do prowadzących). Integracja oczywiście również była udana, bawiłam się tam jak jeszcze nigdy i czułam, że mogę być sobą, bo atmosfera był naprawdę cudowna.

Co dało Ci uczestnictwo w Zerówce?
Dzięki Zerówce poznałam struktury samorządowe, dzięki czemu sama (choć trochę nieśmiało) w nich działam. Poza tym uzyskałam wiedzę, dzięki której do dziś mój kierunek traktuje mnie jako skarbnicę wiedzy na temat formalności i organizacji. Do tego oczywiście zdobyłam kontakty, dzięki którym mogę rozwiać każde wątpliwości i uzyskać pomoc. No i przede wszystkim zyskałam wspaniałą przyjaciółkę!