Tak bawiliśmy się rok temu!

Zeszłoroczna edycja Obozu Zerowego UAM zdecydowanie należała do udanych! Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w przeróżnych rozwijających szkoleniach m.in. z podstaw zarządzania projektami, technik kreatywnego myślenia, umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz organizacji imprez masowych.

Oczywiście przewidziana była wuchta atrakcji, żeby zrównoważyć bogaty program szkoleń tj. spływ kajakowy Wartą, bubble football czy też wieczorne karaoke, quizy oraz grille.

Nie zabrakło też godzin spędzonych na rozmowach o nadchodzącym roku akademickim, marzeniach i planach na przyszłość!

Już niedługo podzielimy się z Wami wspomnieniami uczestników zeszłorocznej edycji, które z pewnością pozwolą Wam poczuć cudowną atmosferę naszej „Zerówki”.