Wspomnienia obozowiczów – Agnieszka Świątek

Dlaczego zdecydowałeś/aś się na wyjazd?
Przede wszystkim to ciekawość i moja nieodparta chęć poznawania nowych ludzi zadecydowała, że gdy zobaczyłam te ofertę to powiedziałam ale super 🙂

Jak wspominasz Zerówkę?
Cóż czasem w życiu jest tak, że to okazja znajduje człowieka to był ten moment gdy ryzykując zgłoszenie się na obóz powiedziałam sobie „tak”. I do dziś nie żałuję tej decyzji, najlepsza integracja nad pięknym jeziorem, codzienne szkolenia i wciąż zdobywana nowa wiedza połączona z odpoczynkiem i integracją jest idealnym pomysłem na spędzenie wakacyjnego czasu. Oprócz tego mocnymi stronami Zerówki były:
-darmowy dojazd i pyszne jedzonko naprawdę świetne ️najlepsze ciasta;
-blisko jeziorko i w pięknym hotelu -spędzanie czasu ze świetną ekipa;
-szkolenia z których wiedzę teoretyczna można praktycznie zastosować w życiu;
-każdy z prowadzących był ekspertem w swojej dziedzinie;
-przekraczając mury uczelni wchodzicie nie do zagadkowego labiryntu, ale przestrzeni bezpieczeństwa i znajomych twarzy na korytarzu.

Co dało Ci uczestnictwo w Zerówce?
Pierwsze co tutaj muszę wspomnieć to to, że na zawsze zapamiętuje się gdzie jest Collegium Minus 🙂 Ale mówiąc już serio to dzięki Zerówce wkraczając w studencie wrota przyszłości czujesz się pewniej i spokojniej. Do tego zyskujesz znajomych z wyższych roczników i możesz sam dowiedzieć się co myślą na różne tematy poznać ich opinie i zwrócić się z problemem nawet po długim czasie.